KONST / Litografier / Färglitografi 17388353
nr 1738 8353
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 220/325, daterad -71. Färglitografi, bildmått: 41x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:57:14
10/11 12:16:59
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren